Home (CZ) | PL | SK | DE | EN | RU
Video
Reference
We now have a comprehensive review model that extends from the offer to the experience obtained from the start-up. This was primarily due to the highly practice-based work, in which all of the team members constantly focused on the most important tasks and process steps. But the in-depth professional experience from ROI also played a crucial role in helping the project to succeed.
Herbert Glaser, Engineering Hydro Generator, Andritz Hydro

Edison

Vzdělávací roboti Edison jsou novinkou od Microbric, australské společnosti se sídlem v jižní Austrálii. Microbric poskytuje vzdělávací roboty do škol od roku 2004. Edison je výsledkem skutečné vášně pro inovace a nové výtvory. Vizí společnosti Microbric je sdílet elektroniku, robotiku a programování s co nejvíce lidmi, jak jen to je možné. Technologie Edison je navržena tak, aby přinesla uživatelům příležitost experimentovat, bavit se a zároveň si prověřit své znalosti v oblasti inovace a představivosti, bez nutnosti pořizovat si drahé nástroje. Edison vzdělávací roboti jsou čistí, bezpeční, opakovaně použitelní, rozšiřitelní, robustní a poskytují uživatelům celou řadu kombinací a možností.

 


 

LEGO Robotics


LEGO Robotics je nyní na dosah každému s Edison LEGO kompatibilním robotem. Edison má LEGO čepy a otvory tak, aby vyhovoval LEGO kostkám a LEGO technickým dílům. LEGO kostky mohou být připojeny k horní části Edison robota pomocí dvou pásek a LEGO čepů. LEGO čepy mohou být připojeny ke stranám robota Edison. Otvory jsou vytvořeny tak, aby vyhovovaly plné hloubce LEGO čepů. Díky odnímatelným Edison kolečkům, lez využít LEGO os k vytvoření vlastních LEGO robotických vynálezů s motorizovanými pohyblivými částmi. Na spodní straně Edison robota jsou dvě řady LEGO otvorů. Tyto se shodují s LEGO čepy na horní straně robota a umožňují skládat Edison roboty na sebe, aby vytvořily nové LEGO robotické vynálezy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Edison je