Home (CZ) | PL | SK | DE | EN | RU
Video
Reference
Our ties to ROI go back 10 years, with intensive, very close collaboration. I value in particular the high degree of professional expertise and the great level of commitment shown by the consultants. This includes skill in getting matters implemented on the shop floor.
Dr. Herbert Diess, former Member of Board of Directors, BMW AG

Edison

Vzdělávací roboti Edison jsou novinkou od Microbric, australské společnosti se sídlem v jižní Austrálii. Microbric poskytuje vzdělávací roboty do škol od roku 2004. Edison je výsledkem skutečné vášně pro inovace a nové výtvory. Vizí společnosti Microbric je sdílet elektroniku, robotiku a programování s co nejvíce lidmi, jak jen to je možné. Technologie Edison je navržena tak, aby přinesla uživatelům příležitost experimentovat, bavit se a zároveň si prověřit své znalosti v oblasti inovace a představivosti, bez nutnosti pořizovat si drahé nástroje. Edison vzdělávací roboti jsou čistí, bezpeční, opakovaně použitelní, rozšiřitelní, robustní a poskytují uživatelům celou řadu kombinací a možností.

 


 

LEGO Robotics


LEGO Robotics je nyní na dosah každému s Edison LEGO kompatibilním robotem. Edison má LEGO čepy a otvory tak, aby vyhovoval LEGO kostkám a LEGO technickým dílům. LEGO kostky mohou být připojeny k horní části Edison robota pomocí dvou pásek a LEGO čepů. LEGO čepy mohou být připojeny ke stranám robota Edison. Otvory jsou vytvořeny tak, aby vyhovovaly plné hloubce LEGO čepů. Díky odnímatelným Edison kolečkům, lez využít LEGO os k vytvoření vlastních LEGO robotických vynálezů s motorizovanými pohyblivými částmi. Na spodní straně Edison robota jsou dvě řady LEGO otvorů. Tyto se shodují s LEGO čepy na horní straně robota a umožňují skládat Edison roboty na sebe, aby vytvořily nové LEGO robotické vynálezy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Edison je