Home (CZ) | PL | SK | DE | EN | RU
Video
Reference
I read your trend study ‘R&D;Landscape 2025’ with great interest and found the content and findings extremely interesting and innovative. I will expand this with my development colleagues and also use the information to further shape our development strategy.
Markus Kolczyk, Vice President Engineering Automotive OEM, MANN + HUMMEL GmbH

Partneři

Microbric australská společnost založená v roce 2004.
Vznik společnosti je spojen s výsledkem skutečné vášně pro inovace a nové výtvory. Vize společnosti Microbric je sdílet elektroniku, robotiku a programování s co nejvíce lidmi, jak jen je to možné. Naše technologie je navržena tak, aby přinášela uživatelům příležitost experimentovat a bavit se s našimi produkty, zároveň umožňuje prověřit si své znalosti, inovaci a představivost, bez nutnosti pořizovat si drahé nástroje.
Naše výrobky jsou čisté, bezpečné, opakovaně použitelné, rozšiřitelné a robustní. Každý z našich modulů jsou vzájemně zaměnitelné, kompatibilní, a poskytují uživatelům možnosti s řadou kombinací.

www.microbric.com

 


 

 

amotIQ s. r. o. 

Firma amotIQ přináší jedno z předních řešení v oblasti ERP - abas ERP CZ/SK ®, které poskytuje obsáhlé nástroje pro zvýšení produktivity podporou Lean metod. Základem nabídky řešení abas ERP je detailní znalost obchodních procesů u výrobních a distribučních podniků v Čechách a v zahraničí. Našeho klienta chápeme a vidíme holisticky, což znamená, že naše nabídka řešení pokrývá oblasti finančních, výrobních a logistických toků. Z hlediska firemního systému to znamená, že pokrýváme aplikace ERP, CAQ, BI, kontroly, APS, SCM, JIT/JIS a EDI.

www.amotiq.cz

  


 

ROI Management Consulting AG

ROI je mezinárodní poradenská společnost s centrálou v Mnichově a pobočkami v Curychu, Vídni, Praze a Pekingu.
Od roku 1980 podporuje ROI Management Consulting AG společnosti v jejich snaze zvýšit efektivnost procesů a struktur ve výrobě, logistice, výzkumu a vývoji. V roce 2012 se stala ROI Management Consulting AG vítězem prestižní soutěže deníku Wirschaftswoche v kategorii "supply chain management".

www.roi-international.com